|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Пилосос Philips мішковий PowerGO, 750Вт, 3л, НЕРА, синій (FC8240/09)
Артикул
375590
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Пилосос |
|---|---|
| Тип пылесоса | Традиційний |
| Тип пылесборника | Одноразовий мішок |
| Вид уборки | Сухе |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Мощность всасывания | 20000 Па |
| Количество насадок | 2 |
| Объем пылесборника | 3 л |
| Уровень шума | 77 дБ |
| Регулировка мощности | На корпусі |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 403х263х220 мм |
| Вес | 4,3 кг |
Описание
Наша система фільтрів чистого повітря вловлює 99,9% дрібного пилу – включаючи пилок, шерсть домашніх тварин і пилових кліщів – для страждають на алергію і тих, хто вимагає більш високого рівня гігієни. Сертифікований за алергії ECARF. S-мішки служать на 50% довше і підтримують повну потужність всмоктування вашого пилососа аж до моменту його заповнення. Одна сумка підходить для всіх моделей з механізмом герметизації для акуратної утилізації. Пилозбірник великої місткості обробляє цілих три літри, перш ніж мішок потрібно буде замінити. З радіусом дії 9 м від штекера до форсунки він довше зберігає чистку без відключення. Аксесуари, як зручний щілинний інструмент, вбудовані в пилосос, тому вони завжди під рукою, поки ви чистите. Телескопічна металева трубка з двох частин швидко регулюється на будь-яку висоту для комфортної очищення. Ви можете пилососити 99,9% дрібного пилу завдяки потужному всмоктуванню і високопродуктивним соплам. Наш високоефективний двигун генерує потужне всмоктування і використовує менше енергії для ретельного очищення кожен раз.