|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Пилосос Gorenje контейнерний, 700Вт, конт пил -3.3л, HEPA, щітка Xpand Zone, чорний (VCEA02GALWCY)
Артикул
375082
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Пилосос |
|---|---|
| Тип пылесоса | Традиційний |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Вид уборки | Сухе |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Мощность всасывания | 23000 Па |
| Количество насадок | 2 |
| Объем пылесборника | 3,3 л |
| Уровень шума | 67 дБ |
| Регулировка мощности | На корпусі |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 433х279х268 мм |
| Вес | 7,4 кг |
Описание
До пилососа додається комплект з трьох додаткових насадок, які значно спростять прибирання в будинку.