|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Пилосос для видалення пилового кліща Mijia Mite Remover 2 (BHR7859CN) (MJCMY02DY)
Артикул
324271
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Пилосос |
|---|---|
| Тип пылесоса | Ручний |
| Тип пылесборника | Контейнер / колба, Циклонна система |
| Вид уборки | Сухе |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Мощность всасывания | 12000 Па |
| Количество насадок | 1 |
| Объем пылесборника | 300 мл |
| Уровень шума | 78 дБ |
| Регулировка мощности | Ні |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 248х221х139 мм |
| Вес | 2,3 кг |
Описание
Купити Xiaomi Dust Mite 2 Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті.