|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Праска Electrolux, 2200Вт, 250мл, паровий удар 90гр, нерж. сталь, зелено-білий (E5SI2-2AM)
Артикул
374873
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Праска |
|---|---|
| Тип утюга | Стандартна праска |
| Материал подошвы | Нержавіюча сталь |
| Отпаривание | Вертикальний пар, Постійний пар, Паровий удар, Розприскувач |
| Функции | Самоочищення, Крапля-стоп, Захист від накипу |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Мощность постоянного пара | 26 г/хв |
| Емкость резервуара для воды | 250 мл |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 274х116х143 мм |
| Вес | 1 кг |
Описание
Парова праска Electrolux E5SI2-2AM Care 500 з потужністю 2200 Вт пропонує одноразову порцію пари до 90 г для відмінних результатів прасування. Завдяки вертикальній паровій функції вона ідеально підходить для освіження одягу на вішалках. Оснащена вбудованою системою видалення накипу, яка видаляє вапняні сполуки з води, тим самим подовжуючи термін служби праски. Її прасувальна поверхня з нержавіючої сталі із захистом від подряпин забезпечує легке ковзання та чудові результати прасування