|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Плита Gorenje газова, 70л, 50x60см, чавун, нерж (GG5A11XF)
Артикул
374965
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Плита газова |
|---|---|
| Тип варочной поверхности | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Покрытие рабочей поверхности | Нержавіюча сталь |
| Тип зон нагрева | Газові конфорки |
| Электроподжиг | Автоматичний |
| Гриль | Ні |
| Тип очистки | Традиційний (емаль легкого очищення) |
| Управление | Механічне |
| Материал решеток | Чавунні |
| Мощность конфорок, кВт | 1 / 3 / 1.9 / 1.9 |
| Газ-контроль | Так |
| Количество программ | 1 |
| Конвекция | Ні |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Тип направляющих | Рельєфні |
| Особенности | Місце для зберігання посуду |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 850х500х594 мм |
| Габариты в упаковке, мм | 925х576х718 мм |
| Вес | 36,5 кг |
| Вес в упаковке | 39,7 кг |
Описание
Духовки OptiBake у плитах Gorenje відомі своєю інноваційною формою внутрішньої камери, яка стала їхньою візитною карткою. Склепінчаста форма HomeMade створена подібно до традиційної дров'яної печі і забезпечує більш ефективну циркуляцію повітря в порівнянні з іншими продуктами на ринку. Циркуляція повітря додатково покращилася завдяки новій конструкції нагрівальних елементів та новому розташуванню отворів подачі повітря. Це забезпечує однакову температуру по всьому простору духовки. Тепер страви більше не будуть підгорілими з одного боку і недоготовленими з іншого.