|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор DELL 49" U4924DW 2xHDMI, DP, USB-C, RJ-45, MM, IPS Black, 5120x1440, 32:9, sRGB 100%, CURVED, HAS
Артикул
372741
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Монітор |
|---|---|
| Диагональ экрана | 49" |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение дисплея | 5120х1440 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Соотношение сторон | 32:9 |
| Время отклика матрицы, мс | 5 мс |
| Изогнутый экран | Так |
| Интерфейсы | 2xHDMI, 1хUSB Type-C, 1хDisplayPort, 1хLAN |
| Встроенные динамики | Так |
| Покрытие дисплея | Антиблікове |
| Тип подсветки | WLED |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Контрастность | 2000:1 |
| Технологии дисплея | Flicker-Free |
| Регулировка положения | Налаштування нахилу;Регулювання підставки по висоті |
| Размер | 1214х521х269 мм |
| Вес | 16,3 кг |
Описание
Досягніть безперервної багатоекранної продуктивності з двома моніторами QHD розміром 27 дюймів, що підтримують можливість розділення екрана та вражають винятковим кольором і контрастом. Насолоджуйтеся глибшими чорними кольорами зі світовим першим монітором DQHD розміром 49 дюймів із технологією IPS Black panel, яка забезпечує винятковий контраст (2000:1) на широкому куті огляду. Оснащений 100% покриттям колірних просторів sRGB, REC.709, 98% DCI-P3 і 98% Display P3. Зігнутий екран: Працюйте з комфортом завдяки зігнутому екрану, який розширює поле зору і зменшує відбиття та втому очей. ComfortView Plus - це завжди активний вбудований екран з низьким вмістом синього світла, який зменшує потенційно шкідливе випромінювання синього світла, не жертвуючи кольором.