|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Комп'ютер персональний моноблок HP All-in-One 27" FHD IPS AG, AMD R5-7520U, 16GB, F512GB, UMA, WiFi, кл+м, DOS, чорний (A1QY2EA)
Артикул
372977
В наличии
Новый отзыв или комментарий
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Моноблок |
|---|---|
| Диагональ экрана | 27" |
| Разрешение дисплея | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Видеокарта | AMD Radeon 610M Graphics |
| Тип видеокарты | Вбудована |
| Оперативная память RAM | 16 ГБ |
| Емкость накопителя | 512 ГБ |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Процессор | AMD Ryzen 5 7520U |
| Частота процессора (ГГц) | 2,8-4,3 ГГц |
| Объем памяти видеокарты | Використовує ОЗУ |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Частота оперативной памяти | 5500 МГц |
| Тип накопителя | M.2 NVMe |
| Порты и разъемы | 1 x HDMI;1 x Universal Audio Jack;1 x USB 3.2 Gen 1 type-C;2 x USB 2.0 Type-A;2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Коммуникации | Bluetooth 5.3;LAN Ethernet 1 Gb/s;Wi-Fi 6 |
| Вес | 6,72 кг |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 612х516х186 мм |
Описание
Цей моноблок має стильний дизайн та високу продуктивність для різних завдань. Потужний процесор AMD Ryzen 5 з високопродуктивною графічною системою допоможе швидко та якісно реалізувати проекти різних рівнів складності. Є чудовим вибором для дому або офісу.