|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Духова шафа Siemens електрична, 71л, A+, пара, дисплей, конвекція, чорний (HS736G3B1)
Артикул
367578
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутренний объем, л | 71 |
| Гриль | Електричний |
| Потребление электроэнергии | 0,87 кВт/год |
| Тип управления | Сенсорне |
| Тип очистки | Каталітичний |
| Количество режимов | 21 |
| Тип направляющих | Знімні |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Внутреннее покрытие | Емаль |
| Размер ниши для встраивания | 595х568х550 мм |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 595х594х548 мм |
| Вес | 39,3 кг |
Описание
Вбудовувана духова шафа з функцією пари. Духова шафа Siemens HS736G3B1 є функціональним та ефективним рішенням для готування різноманітних страв. З її допомогою можна використовувати різні режими готування, включаючи конвекцію та парову обробку, щоб досягти оптимальних результатів. Зручний дисплей та інтуїтивне керування роблять процес готування ще більш комфортним. Крім того, висока енергоефективність та вбудовані заходи безпеки роблять цю духовку важливим елементом в будь-якій кухні.