|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Духова шафа Gorenje електрична, 77л, A+, пара, дисплей, 300 °C, Wi-Fi, чорний (BSA6747A04BGWI)
Артикул
366687
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутренний объем, л | 77 |
| Гриль | Інфрачервоний |
| Потребление электроэнергии | 0,71 кВт/год |
| Тип управления | Електронне |
| Тип очистки | Парою |
| Количество режимов | 22 |
| Тип направляющих | Телескопічні |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Внутреннее покрытие | Емаль |
| Размер ниши для встраивания | 600х564х550 мм |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 595х595х564 мм |
| Вес | 29 кг |
Описание
Температура в духових шафах OptiBake досягає 200°C усього за 5 хвилин, а це на 30 % швидше, ніж при звичайному розігріванні. Дуже зручно, коли готуєте страви, що потребують попереднього розігрівання. Щойно пристрій розігріється, відобразиться світловий індикатор і пролунає звуковий сигнал. Найкращих результатів випікання можна досягти, поєднавши великий і малий грилі. Продумане розташування цих елементів забезпечує оптимальний розподіл жару та найкращі результати готування: страви виходять хрусткими ззовні та ніжними всередині.