|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Духова шафа Beko електрична, 72л, A, конвекція, нержавіюча сталь (BBIE13100XC)
Артикул
367555
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутренний объем, л | 72 |
| Гриль | Електричний |
| Потребление электроэнергии | 0,95 кВт/год |
| Тип управления | Механічне |
| Тип очистки | Каталітичний |
| Количество режимов | 5 |
| Тип направляющих | Телескопічні |
| Класс энергопотребления | А |
| Внутреннее покрытие | Каталітична емаль |
| Размер ниши для встраивания | 600х560х550 мм |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 595х594х567 мм |
| Вес | 30 кг |
Описание
Стінки з самоочищенням. Економте свій час при догляді за духовою шафою з каталітичною задньою стінкою. Завдяки спеціальному покриттю стінки духовки, усі жирні плями, які потрапляють на неї швидко абсорбуються. А хімічна реакція розкладає жир на воду та вуглекислий газ, тому відсутня необхідність в очищенні такої стінки, що і полегшує догляд за духовою шафою.