|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Робот-пилосос Roidmi EVE Plus Robot Vacuum Mop Cleaner White (SDJ01RM)
Артикул
209671
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Робот-пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Автоматичний |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Резервуар з водою |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе |
| Потужність | 36 Вт |
| Потужність всмоктування | 2700 Па |
| Кількість насадок | 2 |
| Об'єм пилозбірника | 300 мл |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 350х350х98 мм |
| Вага | 3,6 кг |