|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Робот-пилосос Roborock Saros 10 White
Артикул
359377
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Робот-пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Автоматичний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе |
| Потужність | 100 Вт |
| Потужність всмоктування | 22000 Па |
| Кількість насадок | 2 |
| Об'єм пилозбірника | 270 мл |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 353х350х80 мм |
| Вага | 3,5 кг |
Опис
Купити Робот-пилосос Roborock Saros 10 Black Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.