|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Робот-пилосос iRobot Roomba i7+
Артикул
274215
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Робот-пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Автоматичний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 33 Вт |
| Потужність всмоктування | 2500 Па |
| Кількість насадок | 1 |
| Об'єм пилозбірника | 400 мл |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 339х339х92 мм |
| Вага | 3,4 кг |