|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Робот-пилосос Dyson 360 VisNav (304623-01) EU
Артикул
284812
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Робот-пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Автоматичний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 125 Вт |
| Потужність всмоктування | 8000 Па |
| Кількість насадок | 1 |
| Об'єм пилозбірника | 570 мл |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 345х330х97 мм |
| Вага | 4,5 кг |