|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Робот-пилосос Dreame X50 Ultra Complete (RLX85CE-4-BL) Black
Артикул
359386
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Робот-пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Автоматичний |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Резервуар з водою |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе, Миття підлоги |
| Потужність | 80 Вт |
| Потужність всмоктування | 20000 Па |
| Кількість насадок | 2 |
| Об'єм пилозбірника | 395 мл |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 350х350х89 мм |
| Вага | 4,3 кг |
Опис
Купити Робот-пилосос Dreame Robot Vacuum X50 Ultra Complete Black Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.