|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Робот-пилосос Dreame Bot Mova S10 (RLS42SA)
Артикул
320775
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Робот-пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Автоматичний |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Резервуар з водою |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе |
| Потужність | 45 Вт |
| Потужність всмоктування | 7000 Па |
| Кількість насадок | 2 |
| Об'єм пилозбірника | 470 мл |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 350х350х90 мм |
| Вага | 3,6 кг |
Опис
Купити Робот-пилосос Mova Robot Vacuum S10 Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.