|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Робот-пилосос Dreame Bot Mova E20 (RLE22GA)
Артикул
356234
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Робот-пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Автоматичний |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Резервуар з водою |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе |
| Потужність | 50 Вт |
| Потужність всмоктування | 5000 Па |
| Кількість насадок | 2 |
| Об'єм пилозбірника | 330 мл |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 320х320х96 мм |
| Вага | 3,5 кг |