|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Пилосос ручний дезінфікуючий Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Pro
Артикул
339194
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Ручний |
| Тип пилозбірника | Контейнер / колба, Циклонна система |
| Вид прибирання | Сухая |
| Потужність | 400 Вт |
| Потужність всмоктування | 14000 Па |
| Кількість насадок | 1 |
| Об'єм пилозбірника | 500 мл |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 142х265х246 мм |
| Вага | 2 кг |
Опис
Придбати Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Pro Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті.