|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Пилосос Philips контейнерний PowerPro Expert, 900Вт, конт пил -2л, НЕРА, чорно-червоний (FC9729/09)
Артикул
375608
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Традиційний |
| Тип пилозбірника | Циклонный (контейнер) |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 900 Вт |
| Потужність всмоктування | 25000 Па |
| Кількість насадок | 3 |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 505х292х292 мм |
| Вага | 5,5 кг |
Опис
Пилосос Philips PowerPro Expert з високою силою всмоктування створений для неймовірно ефективного прибирання. Технологія PowerCyclone 8 і насадка TriActive + забезпечують чудові результати на будь-яких підлогових покриттях.