|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Пилосос Philips контейнерний 2000 series, 850Вт, конт пил -1,3л, мікрофібра, синьо-жовтий (XB2125/09)
Артикул
376006
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Традиційний |
| Тип пилозбірника | Циклонный (контейнер) |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 850 Вт |
| Потужність всмоктування | 23000 Па |
| Кількість насадок | 2 |
| Об'єм пилозбірника | 1,3 л |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 408х239х265 мм |
| Вага | 4 кг |
Опис
Пилосос безмішковий Philips 2000 Series XB2125/09. Мотор високої потужності 850 Вт забезпечує потужне всмоктування для ефективного прибирання.