|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Праска Philips 3000 Series, 2000Вт, 300мл, паровий удар -140гр, постійна пара - 30гр, керам. підошва, пурпурний (DST3010/30)
Артикул
374846
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Праска |
|---|---|
| Тип праски | Стандартна праска |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Відпарювання | Постійний пар, Паровий удар |
| Функції | Крапля-стоп, Захист від накипу, Функція самоочищення |
| Потужність | 2000 Вт |
| Потужність постійної пари | 30 г/хв |
| Ємність резервуару для води | 300 мл |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 143х290х121 мм |
| Вага | 1,2 кг |
Опис
Парова праска серії 3000 дозволяє легко розгладжувати навіть жорсткі складки завдяки потужній подачі пара. Керамічна підошва забезпечує гладке ковзання, а резервуара для води 300 мл вистачить для прасування невеликої стопки речей навіть без поповнення.