|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Плита склокераміка HANSA FCCW58277
Артикул
349467
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Плита склокераміка |
|---|---|
| Тип варильної поверхні | Електрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Тип зон нагріву | Електричні конфорки |
| Електрозапалювання | Ні |
| Гриль | Електричний |
| Тип очищення | Традиційний (емаль легкого очищення) |
| Управління | Електромеханічне |
| Матеріал решіток | Ні |
| Потужність конфорок, кВт | 1.7 / 1.2 / 1.2 / 1.7 |
| Газ-контроль | Ні |
| Кількість програм | 6 |
| Конвекція | Так |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Тип напрямних | Знімні |
| Особливості | Вентилятор охолодження;Дисплей;Таймер |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 850х500х600 мм |
| Габарити в упаковці, мм | 975х535х680 мм |
| Вага | 39 кг |
| Вага в упаковці | 43 кг |