|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Планшет Apple iPad Mini 5 WI-FI + 4G 64Gb Gold
Артикул
131665
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Планшет |
|---|---|
| Модель | iPad mini 5 WI-FI + 4G |
| LTE | Так |
| Діагональ екрана | 7,9" |
| Тип матриці | IPS Retina |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Apple A12 Bionic |
| Місткість накопичувача | 64 ГБ |
| Інтерфейси підключення | Lightning, Mini Jack 3,5mm |
| Комунікації | Bluetooth 5.0, Wi-Fi 5 |
| Диапазон емкости аккумулятора | 5000 - 5999 мАг |
| Роздільна здатність дисплея | 2048x1536 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора (ГГц) | 2,5 ГГц |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основной модуль камеры | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 7 Мп |
| Ємність акумулятора | 5124 мАг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 203,2х134,8х6,1 мм |
| Вага | 310 г |