|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Xiaomi Redmi Book 14 2025 C5-210H 16/1TB 2.8K (JYU4632CN)
Артикул
397390
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Тип ноутбука | Ультралегкий |
|---|---|
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Серия процессора | Intel Core 5 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Місткість накопичувача | 512 ГБ |
| Ємність акумулятора | 56 Вт*г |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Процесор | Intel Core 5 220H |
| Частота процесора (ГГц) | 2,0-4,9 ГГц |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Об'єм пам'яті відеокарти | Використовує ОЗУ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Тип накопичувача | M.2 NVMe Gen.4 |
| Порти та роз'єми | 1 x HDMI;1 x Universal Audio Jack;1 x USB 2.0 Type-A;1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A;2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Комунікації | Bluetooth 5.2;Wi-Fi 6 |
| Вага | 1,4 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 312х220х16 мм |