|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Space Gray 512GB MK183 2021 (M1 Pro)
Артикул
218232
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Pro 2021 (M1 Pro) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 14.2" |
| Тип матриці | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність дисплея | 3024х1964 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple M1 Pro |
| Відеокарта | Apple M1 Pro Graphics, 16-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 GB |
| Місткість накопичувача | 1 TB |
| Частота процесора (ГГц) | 2,1-3,2 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 3 x Thunderbolt 4;Combo jack;HDMI |
| Комунікації | Bluetooth 5.0;Wi-Fi 6 |
| Ємність акумулятора | 70 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1,6 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 312,6x221,2x15,5 мм |