|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 18CPU/20GPU/24GB/1TB Silver MGE44 2025 (M5 Pro)
Артикул
415180
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Pro 2025 (M5 Pro) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 16.2" |
| Тип матриці | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність дисплея | 3456x2234 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple M5 Pro |
| Відеокарта | Apple M5 Pro Graphics, 18-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Місткість накопичувача | 1 TБ |
| Частота процесора (ГГц) | 4,38-4,61 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Частота пам'яті | 9600 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 1 x audio combo jack;1 x HDMI;1 х Card Reader SDHC;3 x Thunderbolt 5 |
| Комунікації | Bluetooth 6.0;Wi-Fi 7 |
| Ємність акумулятора | 100 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 2,14 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 355,7х248,1х16,8 мм |