|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 16CPU/40GPU/128GB/8TB Space Black Z1AF001AJ (M3 Max)
Артикул
287493
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Pro 2023 (M3 Max) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 16.2" |
| Тип матриці | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність дисплея | 3456x2234 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple M3 Max |
| Відеокарта | Apple M3 Max Graphics, 40-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 128 GB |
| Місткість накопичувача | 8 TB |
| Частота процесора (ГГц) | 2,75-4,05 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 3 x Thunderbolt 4;Card Reader SDHC;Combo jack;HDMI |
| Комунікації | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 |
| Ємність акумулятора | 100 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 2,16 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 355,7x248,1x16,8 мм |