|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 12CPU/38GPU/96GB/8TB Space Gray Z17400183 (M2 Max)
Артикул
267263
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Pro 2023 (M2 Max) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 16.2" |
| Тип матриці | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність дисплея | 3456x2234 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple M2 Max |
| Відеокарта | Apple M2 Max Graphics, 38-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 64 GB |
| Місткість накопичувача | 8 TB |
| Частота процесора (ГГц) | 2,4-3,5 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 3 x Thunderbolt 4;Card Reader SDHC;Combo jack;HDMI |
| Комунікації | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 |
| Ємність акумулятора | 100 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 2.15 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 355,7x248,1x16,8 мм |