|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 8CPU/10GPU/8GB/512GB Space Gray MTL73 2023 (М3)
Артикул
280675
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Pro 2023 (M3) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 14.2" |
| Тип матриці | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність дисплея | 3024х1964 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple M3 |
| Відеокарта | Apple M3 Graphics, 10-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 GB |
| Місткість накопичувача | 512 GB |
| Частота процесора (ГГц) | 2,75-4,05 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 2 x Thunderbolt 4;Card Reader SDHC;Combo jack;HDMI |
| Комунікації | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 |
| Ємність акумулятора | 70 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1,55 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 312,6x221,2x15,5 мм |