|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 14CPU/20GPU/24GB/1TB Silver MX2F3 2024 (M4 Pro)
Артикул
328900
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Pro 2024 (M4 Pro) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 14.2" |
| Тип матриці | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність дисплея | 3024х1964 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple M4 Pro |
| Відеокарта | Apple M4 Pro Graphics, 20-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Місткість накопичувача | 2 ТБ |
| Частота процесора (ГГц) | 2,6-4,5 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Частота пам'яті | 8533 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 3 x Thunderbolt 5;Card Reader SDHC;Combo jack;HDMI |
| Комунікації | Bluetooth 5.2, A2DP, LE;Wi-Fi 6E |
| Ємність акумулятора | 72 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1,62 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 312,6x221,2x15,5 мм |