|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 10CPU/10GPU/16GB/1TB Silver MW2X3 2024 (M4)
Артикул
330579
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Pro 2024 (M4) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 14.2" |
| Тип матриці | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність дисплея | 3024х1964 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple M4 |
| Відеокарта | Apple M4 Graphics, 10-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 GB |
| Місткість накопичувача | 1 TB |
| Частота процесора (ГГц) | 2,6-4,4 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Частота пам'яті | 7500 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 3 x Thunderbolt 5;Card Reader SDHC;Combo jack;HDMI |
| Комунікації | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6E |
| Ємність акумулятора | 72 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1,62 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 312,6x221,2x15,5 мм |