|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 10CPU/10GPU/16GB/1TB Silver MDE54 2025 (M5)
Артикул
407248
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Pro 2025 (M5) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 14.2" |
| Тип матриці | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність дисплея | 3024х1964 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple M5 |
| Відеокарта | Apple M5 Graphics, 10-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Місткість накопичувача | 512 ГБ |
| Частота процесора (ГГц) | 3,0-4,61 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Частота пам'яті | 9600 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 1 x audio combo jack;1 x HDMI;1 х Card Reader SDHC;3 x Thunderbolt 4 |
| Комунікації | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6E |
| Ємність акумулятора | 72 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1,6 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 313х221х16 мм |