|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Neo 13 6CPU/5GPU/8GB/256GB Citrus MHFD4 ( A18 Pro)
Артикул
415522
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Neo 2026 (A18 Pro) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 13" |
| Тип матриці | Liquid Retina IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2408x1506 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Apple A18 Pro |
| Відеокарта | Apple, 5-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Місткість накопичувача | 512 ГБ |
| Частота процесора (ГГц) | 2,42-4,05 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Частота пам'яті | 7500 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 1 x audio combo jack;1 x USB 2.0 Type-C;1 x USB 3.0 Type-C |
| Комунікації | Bluetooth 6.0;Wi-Fi 6E |
| Ємність акумулятора | 36,5 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1,23 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 297,5х206,4х12,7 мм |