|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Air 15.3 10CPU/10GPU/32GB/1TB Silver Z1DB000G6 (M4)
Артикул
361076
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Air 2024 (M4) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 15.3" |
| Тип матриці | Liquid Retina IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1664 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Apple M4 |
| Відеокарта | Apple M4 Graphics, 10-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 GB |
| Місткість накопичувача | 1 TB |
| Частота процесора (ГГц) | 2,6-4,4 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Частота пам'яті | 7500 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 2 x Thunderbolt 4;Combo jack |
| Комунікації | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6E |
| Ємність акумулятора | 53 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1,51 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 340,4х237,6х11,5 мм |