|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6 8CPU/8GPU/16GB/256GB Midnight MC8K4 2024 (M3)
Артикул
328875
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Air 2024 (M3) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 15,3" |
| Тип матриці | Liquid Retina IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2880х1864 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Apple M3 |
| Відеокарта | Apple M3 Graphics, 10-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 GB |
| Місткість накопичувача | 256 GB |
| Частота процесора (ГГц) | 2,75-4,05 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 2 x Thunderbolt 4;Combo jack |
| Комунікації | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6E |
| Ємність акумулятора | 66 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1,51 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 340,4x237,6x11,5 мм |