|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6 10CPU/10GPU/16GB/512GB Silver MW0X3 2025 (M4)
Артикул
353803
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Air 2025 (M4) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 13.6" |
| Тип матриці | Liquid Retina IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1664 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Apple M4 |
| Відеокарта | Apple M4 Graphics, 10-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Місткість накопичувача | 1 TБ |
| Частота процесора (ГГц) | 2,6-4,4 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Частота пам'яті | 7500 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 1 x audio combo jack;2 x Thunderbolt 4 |
| Комунікації | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6E |
| Ємність акумулятора | 53 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1,24 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 304.1 х 215 х 11.3 мм |