|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Неттоп Apple Mac Studio 10CPU/32GPU/32GB/1ТB Z14J000H2 (M1 Max)
Артикул
360073
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Персональний комп'ютер |
|---|---|
| Модель | Apple Mac Studio 2023 (M1 Max) |
| Процесор | Apple M1 Max |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 GB |
| Місткість накопичувача | 2 TB |
| Відеокарта | Apple M1 Max Graphics, 32-core GPU |
| Частота процесора (ГГц) | 2,06-3,22 ГГц |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | M.2 NVMe |
| Порти та роз'єми | 2 x USB 3.2 Type-A;4 x Thunderbolt 4;Combo jack;HDMI |
| Комунікації | Bluetooth 5.0;LAN Ethernet 10 Gb/s;Wi-Fi 6 |
| Вага | 2,7 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 197x197x95 мм |