|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Моноблок Apple iMac 24", Apple M1 (8C CPU/8C GPU), 8 ГБ, 256 ГБ SSD (MGPK3) Blue
Артикул
195380
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | Apple iMac 24" 2021 M1 8GPU |
|---|---|
| Діагональ екрана | 24" |
| Роздільна здатність дисплея | 4480x2520 |
| Тип матриці | IPS Retina |
| Процесор | Apple M1 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Відеокарта | Apple M1 Graphics, 8-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 GB |
| Місткість накопичувача | 2 TB |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (ГГц) | 2,1-3,2 ГГц |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4X |
| Тип накопичувача | NVMe PCIe |
| Пристрій | Моноблок |
| Порти та роз'єми | 2 x Thunderbolt 3;Combo jack |
| Комунікації | Bluetooth 5.0;LAN Ethernet 1 Gb/s;Wi-Fi 5 |
| Вага | 4,46 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 547x461x147 мм |