|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор Xiaomi Monitor 27" A27i (ELA5345EU)
Артикул
320808
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 6 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, DisplayPort |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;Low Blue Light |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран |
| Розмір | 612,3х170х451,7 мм |
| Вага | 3,6 кг |
Опис
Придбати Xiaomi Monitor A27i (ELA5345EU) Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також по телефону гарячої лінії.