|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT PHILIPS 31.5" 32E1N1800LA/00 VA 4K UHD 300nit 2*HDMI DP MM Black
Артикул
315695
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 31,5" |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 4 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | Mini-jack, VGA, 2xHDMI |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 3500:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR10;Low Blue Light;Mega Infinity DCR |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу |
| Розмір | 714х512х140 мм |
| Вага | 7,39 кг |