|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT PHILIPS 31.5" 32B1U3900/00 VA 4K 350nit HDMI DP USB-C RJ45 Pivot USB MM Black
Артикул
382492
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 31,5" |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 4 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 1хUSB Type-C, 1xHDMI, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm, 1хLAN |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Антиблікове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 3500:1 |
| Технології дисплея | Flicker-Free |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 714х631х280 мм |
| Вага | 11,5 кг |