|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT PHILIPS 27" Evnia 27M2N3800A/00 IPS 4K 160Hz 350nit 2*HDMI DP MM Black/Grey
Артикул
390272
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Частота оновлення екрану | 160 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 1 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR400 |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 614х519х261 мм |
| Вага | 5,6 кг |