|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT PHILIPS 27" Evnia 27M2N3201A/00 IPS 300nit 180Hz 2*HDMI DP Pivot MM White
Артикул
324046
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 0,5 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, DisplayPort, Аудіороз'єм 3.5 мм |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR10;Low Blue Light;Low Input Lag;Mega Infinity DCR |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання орієнтації;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 614х389х261 мм |
| Вага | 5,82 кг |