|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT PHILIPS 27" 27E1N5600HE/00 IPS QHD 75Hz HDMI DP USB-C WebCam Pivot MM
Артикул
315675
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1440 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 1 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, DisplayPort, Mini-jack, 4xUSB Type-A 3.2 Gen 1, USB Type-C |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;Low Blue Light;Mega Infinity DCR |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання орієнтації;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 614х524х212 мм |
| Вага | 6,57 кг |