|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT PHILIPS 27" 27B1U3900/00 IPS 4K HDMI DP USB-C RJ45 Pivot USB MM Black
Артикул
382487
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 4 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 1хUSB Type-C, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm, 1хLAN, 2xHDMI, 3xUSB Type-A |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Антиблікове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Технології дисплея | Flicker-Free |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 613х524х205 мм |
| Вага | 6,65 кг |