|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT AOC 31.5” CQ32G4VE VA QHD Curved 180Hz 2*HDMI DP Black
Артикул
319100
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 31,5" |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1440 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 1 мс |
| Вигнутий екран | Так |
| Інтерфейси | 2xHDMI, DisplayPort, Mini-jack |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 3500:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Black Equalizer;Flicker-Free;HDR10;Low Blue Light;Low Input Lag;Motion Blur Reduction |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу |
| Розмір | 709.4x523.8x265.3 мм |
| Вага | 7,3 кг |