|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT AOC 27" U27G4R IPS 4K 160Hz 400nit 2*HDMI DP Pivot USB Black/Red
Артикул
382595
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Частота оновлення екрану | 160 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 0,5 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, 1xUSB Type-A, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Антиблікове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Технології дисплея | AMD FreeSync;Flicker-Free;HDR400 |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання орієнтації;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 386-516х613х227 мм |
| Вага | 6,35 кг |