|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT AOC 27" Q27G42ZE IPS QHD 260Hz 300nit HDMI DP Black
Артикул
382488
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1440 |
| Частота оновлення екрану | 260 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 1 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 1xHDMI, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR Ready |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу |
| Розмір | 614х450х198 мм |
| Вага | 3,8 кг |