|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT AOC 27" 27G2ZN3/BK VA FHD 300nit 280Hz 2*HDMI DP Pivot Black/Red
Артикул
319095
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрану | 280 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 0,5 мс |
| Вигнутий екран | Так |
| Інтерфейси | 2xHDMI, DisplayPort, Mini-jack |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 4000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;Low Blue Light |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 612,5x398,6x227,4 мм |
| Вага | 4,9 кг |