|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT AOC 23.8" 24G4HRE IPS FHD 300nit 200Hz 2*HDMI DP MM G-Sync Black
Артикул
390273
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 23,8" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрану | 200 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 1 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Антиблікове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR Ready;NVIDIA G-Sync |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу |
| Розмір | 540х435х177 мм |
| Вага | 3,43 кг |